Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

Pokaż sidebar
-40%
Oczyszczacz powietrza AeraMax Pro AM II profesjonalny 9540401
Zamknij

Oczyszczacz powietrza AeraMax Pro AM II profesjonalny

2 434,17 
Oczyszczacz powietrza AeraMax® Pro zaprojektowano tak, aby eliminowały zanieczyszczenia z powietrza w miejscach, gdzie jest to niezbędne. Idealny do zastosowań w małych, ogólnodostępnych pomieszczeniach, takich jak toalety, gabinety lekarskie i weterynaryjne oraz pokoje hotelowe i małe sale dydaktyczne.
-40%
Oczyszczacz profesjonalny AeraMax Pro 3 usuwanie koronawirusa
Zamknij

Oczyszczacz powietrza AeraMax Pro AM 3 profesjonalny

3 098,37 
Oczyszczacze powietrza AeraMax® Pro zaprojektowano tak, aby eliminowały 99,97% zanieczyszczeń z powietrza w miejscach publicznych. Oczyszczacz powietrza do montażu naściennego, wyposażony w 1 silnik elektryczny, rekomendowana powierzchnia pomieszczenia 28-65 m2.
-41%
Oczyszczacz powietrza aeramax pro IIIS profesjonalny przenośny
Zamknij

Oczyszczacz powietrza AeraMax® Pro AM IIIS przenośny

3 484,59 
Profesjonalny Oczyszczacz powietrza wolnostojący, wyposażony w 1 silnik elektryczny, rekomendowana powierzchnia pomieszczenia 28-65 m2. Oczyszczacze powietrza AeraMax® Pro zaprojektowano tak, aby eliminowały zanieczyszczenia z powietrza w miejscach, gdzie jest to niezbędne.
-40%
Oczyszczacz powietrza profesjonalny AeraMax 3 PC zwalczanie koronawirusa
Zamknij

Oczyszczacz powietrza AeraMax AM Pro III PC profesjonalny PureView

4 463,67 
Model do montażu naściennego, wyposażony w 1 silnik elektryczny, rekomendowana powierzchnia pomieszczenia 28-65 m2. Technologia PureView: wbudowany wyświetlacz prezentuje bieżące informacje o pracy urządzenia oraz stan monitorowanego powietrza.
-40%
Oczyszczacz powietrza AeraMax Pro IIIs profesjonalny przenośny Oczyszczacz powietrza AeraMax® Pro AM 3S PC: AeraMax® AM Pro IIIS PC przenośny
Zamknij

Oczyszczacz powietrza AeraMax® Pro AM 3S PC: AeraMax® AM Pro IIIS PC przenośny

4 832,67 
Oczyszczacz powietrza wolnostojący, wyposażony w 1 silnik elektryczny, rekomendowana powierzchnia pomieszczenia 28-65 m2. Technologia PureView: wbudowany wyświetlacz prezentuje bieżące informacje o pracy urządzenia oraz stan monitowanego powietrza.
-40%
Oczyszczacz powietrza AeraMax Pro 4 usuwanie koronawirusa
Zamknij

Oczyszczacz powietrza AeraMax Pro AM IV profesjonalny

5 164,77 
Oczyszczacze powietrza AeraMax® Pro zaprojektowano tak, aby eliminowały zanieczyszczenia z powietrza w miejscach, gdzie jest to niezbędne. Oczyszczacz powietrza do montażu naściennego, wyposażony w 2 silniki elektryczne, rekomendowana powierzchnia pomieszczenia 56-130 m2.
-40%
Oczyszczacz powietrza AeraMax Pro AM 4 PC profesjonalny
Zamknij

Oczyszczacz powietrza AeraMax Pro AM 4 PC profesjonalny

6 419,37 
Oczyszczacz powietrza do montażu naściennego, wyposażony w 2 silniki elektryczne, rekomendowana powierzchnia pomieszczenia 56-130 m2. Technologia PureView: wbudowany wyświetlacz prezentuje bieżące informacje o pracy urządzenia oraz stan monitorowanego powietrza.
-40%
Oczyszczacz powietrza AeraMax® Pro AM 4S PC profesjonalny usuwanie koronawirusa
Zamknij

Oczyszczacz powietrza AeraMax Pro AM 4S PC profesjonalny

6 788,37 
Model wolnostojący, wyposażony w 2 silniki elektryczne, rekomendowana powierzchnia pomieszczenia 56–130 m2. Technologia PureView: wbudowany wyświetlacz prezentuje bieżące informacje o pracy urządzenia oraz stan monitowanego powietrza.
-40%
Zamknij

Oczyszczacz powietrza AeraMax® Pro AM IVS profesjonalny przenośny

5 533,77 
Oczyszczacze AeraMax® Pro zaprojektowano tak, aby eliminowały zanieczyszczenia z powietrza w miejscach, gdzie jest to niezbędne. Model do montażu naściennego, wyposażony w 2 silniki elektryczne, rekomendowana powierzchnia pomieszczenia 56–130 m2.
-40%
Zamknij

Podwójny filtr węglowy do oczyszczacza AeraMax® Pro II

338,25 
Do pomieszczeń o wysokim poziomie nieprzyjemnych zapachów lub lotnych związków organicznych i niewielkim poziomie wirusów, zarazków, alergenów
-40%
Zamknij

Filtr TRUE HEPA (50 mm) do oczyszczacza AeraMax® Pro II

338,25 
Przeznaczony do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wirusów, bakterii lub alergenów
-40%
Zamknij

Filtr hybrydowy (50 mm) do oczyszczacza AeraMax® Pro II

338,25 
Przeznaczony do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wirusów, bakterii, alergenów i nieprzyjemnych zapachów

Oczyszczacze powietrza profesjonalne – oczyszczacz powietrza do domu i biura do większych pomieszczeń, idealne do przedszkoli, szkół, żłóbków, przychodni.