Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pokaż sidebar
-21%
Lustro sklepowe lustro kontrolne obserwacyjne okrągłe
Zamknij

Lustro SKLEPOWE kontrolne wewnętrzne

166,05 1 027,05 
Lustro sklepowe wewnętrzne obserwacyjne kontrolne - średnice luster od 300mm do 940 mm - do wyboru lustra sklepowe okrągłe  i prostokątne - na odległość od 2 do 30 metrów - szeroki wybór rozmiarów pozwala na dopasowanie lustra do wielkości kontrolowanego obiektu
-20%
Lustro sklepowe lustro kontrolne obserwacyjne okrągłe
Zamknij

Lustro kontrolne wewnętrzne SKLEPOWE z giętkim uchwytem

270,60 442,80 
Lustra kontrolne sklepowe wewnętrzne z giętkim uchwytem typu "gęsia szyjka" - do mniejszych obiektów, dla odległości od 2 do 12 metrów - do wyboru lustra okrągłe  i prostokątne

Lustra kontrolne: sklepowe, magazynowe, przemysłowe – prezentujemy szeroką gamę luster wielofunkcyjnych wszędzie tam, gdzie zależy Państwu na skutecznej i dyskretnej kontroli.
Jak wybrać właściwe lustro do sklepu lub magazynu?
1. Odległość – Lustro obserwacyjne jest skuteczne jeśli jego wymiary przystosowane są do odległości między użytkownikiem a lustrem. Maksymalne odległości miedzy użytkownikiem a lustrem prezentujemy w tabelach.
2. Wypukłość – Stopień wypukłości lustra musi być dostosowany do liczby obserwowanych kierunków. Lustro z kontrolą 2 kierunków umożliwia obserwacje w kącie widzenia do ok. 90 st. Lustro z kontrolą 3 kierunków umożliwia obserwację do ok.180 st. Lustro 4-kierunkowe to kąt widzenia ok. 360st.
3. Gwarancja – Części optyczne objęte są gwarancją od 2 lat do 7 lat. 2 lata gwarancji oferujemy na lustra z lekkiego tworzywa akrylowego PMMA. 3-letnią gwarancją objęte są lustra POLYMIR: są nietłukące, lekkie, nieodkształcalne i odporne na uderzenia. 5-letnią gwarancją objęte są lustra P.A.S, które dodatkowo posiadają powłokę UV oraz powłokę antystatyczną i zabezpieczającą przed zarysowaniem: lustro jest czystsze przez dłuższy czas. 7 lat gwarancji posiadają lustra ze stali nierdzewnej.
Oferujemy lustra marki Vialux – europejskiego producenta z ponad 20-letnimdoświadczeniem, które zaowocowało największą gamą luster bezpieczeństwa w Europie i ciągłym ulepszaniem właściwości luster pod względem odporności i trwałości. Lustra kontrolne stosowane są wewnątrz pomieszczeń: w sklepach, biurach, magazynach, dużych powierzchniach handlowych.