Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Pokaż sidebar
-20%
Zamknij

Flipchart Popchart Classic lakierowany

344,40  276,75 
Wysokiej jakości tablica typu flipchart o powierzchni suchościeralnej magnetycznej, na trójnogu
-31%
Flipchart Eurochart na trójnogu z ramionami
Zamknij

Flipchart Eurochart Classic

435,42  299,00 
Flipchart na trójnogu z dodatkowymi ramionami na arkusze papieru. Magnetyczny, suchościeralny.
-24%
Flipchart mobilny Mobilechart magnetyczny
Zamknij

Flipchart Mobilechart Classic

543,66  414,51 
Flipchart Mobilechart -wysokiej jakości wygodny i mobilny flipchart -na kółkach ułatwiających przemieszczanie
-33%
Flipchart mobilny Mobilechart Pro z wysuwanymi ramionami na papier
Zamknij

Flipchart Mobilechart Pro

649,44  433,99 
Flipchart Mobilechart Pro to wygodny, mobilny flipchart na kółkach ułatwiających przemieszczanie. Wysuwane ramiona na zapisane karty papieru umożliwią prezentację trzech zapisanych kart bloku jednocześnie!
-16%
Zamknij

Flipchart dwustronny lakierowany

586,71  494,46 
Flipchart dwustronny - 2 razy więcej powierzchni do zapisywania ! Powierzchnia  lakierowana suchościeralna magnetyczna.
-18%
Zamknij

Flipchart dwustronny ceramiczny

805,65  658,05 
Flipchart ceramiczny - jedyny z dożywotnią gwarancją na powierzchnię.

Flipcharty to niezwykle funkcjonalne narzędzia konferencyjne i szkoleniowe. Są lekkie, łatwe w przenoszeniu, w większości modeli posiadają regulowaną wysokość. Powierzchnia do pisania jest suchościeralna i dodatkowo magnetyczna, co umożliwia -oprócz pisania po niej markerami suchościeralnymi lub powieszenia bloku papierowego- pracę z akcesoriami magnetycznymi. Oferujemy flipcharty stacjonarne oraz flipcharty mobilne na kółkach.
Jak wybrać flipchart najbardziej dostosowany do naszych potrzeb? Krok 1: Wybór powierzchni – najlepiej wybrać flipchart magnetyczny, powierzchnia jest bardziej odporna niż w wersji niemagnetycznej. Warto zwrócić uwagę na czas gwarancji na powierzchnię: od roku do 10 lat na powierzchnię lakierowaną magnetyczną oraz dożywotnią gwarancję na powierzchnię ceramiczną magnetyczną. Krok 2: Rodzaj podstawy: stacjonarny na trójnogu czy mobilny, na kółkach z hamulcem. Jeśli flipchart będzie często przewożony, lżejszy i łatwiejszy w składaniu będzie flipchart na trójnogu. Krok 3: Wysuwane ramiona – niezwykle przydatna funkcja podczas prowadzenia prezentacji na kartach papieru: Pisząc na bloku możemy zyskać dwie dodatkowe powierzchnie na prezentację zapisanych kartek bloku, poprzez umieszczenie ich na wysuwanych ramionach flipcharta. W ostatecznym wyborze znaczenie mogą mieć pozostałe cechy jak np. regulacja wysokości, składany statyw, rodzaj półki na markery i akcesoria.