Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Pokaż sidebar
Grzbiety plastikowe do bindowania
Zamknij

Grzbiety plastikowe do bindowania

19,68 84,87 
Grzbiety plastikowe do bindowania. Rozmiary od 6mm o 51mm. Grzbiety do oprawy przy pomocy bindownicy  dostępne w kolorach: białym, żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim, brązowym, czarnym oraz przezroczystym. Zróżnicowane średnice grzbietów pozwalają na ich właściwe dobranie do ilości kartek. Wybierz rozmiar grzbietu, a następnie kolor:
-27%
Listwy Zatrzaskowe GREENBINDERY grzbiety zatrzaskowe listwy zamykane
Zamknij

Listwy Zatrzaskowe GREENBINDERY grzbiety zatrzaskowe do oprawy dokumentów op.50szt

75,03 83,64 
Listwy Zatrzaskowe GREENBINDERY do oprawy dokumentów, in.  listwy zamykane: - Szerokość grzbietu: 5mm, 10mm, 15mm, 20mm, 25mm - Dostępne kolory: biały, czerwony, niebieski, czarny. Wybierz rozmiar, a następnie wybierz kolor  grzbietu:  
-48%
Listwy wsuwane relido
Zamknij

Listwy wsuwane Relido

56,58 73,80 
Listwy wsuwane do ręcznej oprawy dokumentów. 2 rozmiary umożliwiają oprawę od kilku do 120 kartek. Wykonanie oprawy dokumentów bez użycia jakichkolwiek urządzeń i bez potrzeby dziurkowania dokumentów.
Grzbiety drutowe rozstaw 3:1 grzbiet metalowy do oprawy kalendarzy
Zamknij

Grzbiety drutowe rozstaw 3:1

27,06 67,65 
Grzbiety drutowe, skok 3:1, format A4. Kolory: biały, czarny, niebieski, srebrny, złoty. W opakowaniu 100 szt.
-9%
Zawieszki do kalendarzy wieszaki drutowe na kalendarze
Zamknij

Zawieszki do kalendarzy

82,41 462,48 
Metalowe zawieszki do kalendarzy – dostępne kolory: biały, czarny,  srebrny, pozostałe kolory na specjalne zamówienie – zawieszki dostępne w rozmiarach o

Grzbiety do oprawy – grzbiety do bindowania przy pomocy bindownicy. Grzbiety plastikowe i grzbiety drutowe oraz listwy zatrzaskowe greenbindery. To również listwy wsuwane do ręcznej oprawy dokumentów bez konieczności posiadania urządzenia do oprawy.