Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Pokaż sidebar
Oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax Pro AM II
Zamknij

Oczyszczacz powietrza AeraMax® Pro AM II profesjonalny

3 565,77 
Oczyszczacz powietrza AeraMax® Pro zaprojektowano tak, aby eliminowały zanieczyszczenia z powietrza w miejscach, gdzie jest to niezbędne. Idealny do zastosowań w małych, ogólnodostępnych pomieszczeniach, takich jak toalety, gabinety lekarskie i weterynaryjne oraz pokoje hotelowe i małe sale dydaktyczne.

Oczyszczacz powietrza AeraMax® Pro AM III profesjonalny

4 672,00 
Oczyszczacze powietrza AeraMax® Pro zaprojektowano tak, aby eliminowały 99,97% zanieczyszczeń z powietrza w miejscach publicznych. Oczyszczacz powietrza do montażu naściennego, wyposażony w 1 silnik elektryczny, rekomendowana powierzchnia pomieszczenia 28-65 m2.
Oczyszczacz powietrza aeramax pro IIIS profesjonalny przenośny
Zamknij

Oczyszczacz powietrza AeraMax® Pro AM IIIS przenośny

5 238,00 
Oczyszczacze powietrza AeraMax® Pro zaprojektowano tak, aby eliminowały zanieczyszczenia z powietrza w miejscach, gdzie jest to niezbędne. Profesjonalny Oczyszczacz powietrza wolnostojący, wyposażony w 1 silnik elektryczny, rekomendowana powierzchnia pomieszczenia 28-65 m2.

Oczyszczacz powietrza AeraMax® AM Pro III PC profesjonalny PureView

6 579,00 
Model do montażu naściennego, wyposażony w 1 silnik elektryczny, rekomendowana powierzchnia pomieszczenia 28-65 m2. Technologia PureView: wbudowany wyświetlacz prezentuje bieżące informacje o pracy urządzenia oraz stan monitorowanego powietrza.
Oczyszczacz powietrza AeraMax Pro IIIs profesjonalny przenośny
Zamknij

Oczyszczacz powietrza AeraMax® Pro AM 3S PC: AeraMax® AM Pro IIIS PC przenośny

7 132,00 
Oczyszczacz powietrza wolnostojący, wyposażony w 1 silnik elektryczny, rekomendowana powierzchnia pomieszczenia 28-65 m2. Technologia PureView: wbudowany wyświetlacz prezentuje bieżące informacje o pracy urządzenia oraz stan monitowanego powietrza.

Oczyszczacz powietrza AeraMax® Pro AM IV profesjonalny

7 624,00 
Oczyszczacze powietrza AeraMax® Pro zaprojektowano tak, aby eliminowały zanieczyszczenia z powietrza w miejscach, gdzie jest to niezbędne. Oczyszczacz powietrza do montażu naściennego, wyposażony w 2 silniki elektryczne, rekomendowana powierzchnia pomieszczenia 56-130 m2.

Oczyszczacz powietrza AeraMax® Pro AM 4 PC profesjonalny

9 531,27 
Oczyszczacz powietrza do montażu naściennego, wyposażony w 2 silniki elektryczne, rekomendowana powierzchnia pomieszczenia 56-130 m2. Technologia PureView: wbudowany wyświetlacz prezentuje bieżące informacje o pracy urządzenia oraz stan monitorowanego powietrza.