Porady

Poczuj satysfakcję w pracy – Promocja CashBack na produkty ergonomiczne

Ergonomia CashBack Fellowes

Zadbaj o ergonomię każdego stanowiska pracy

Postaw na dopasowane fotele, podnóżki, biurka oraz ramiona do ekranów, które w istotny sposób przyczynią się do poprawy warunków pracy.
Praktycznie od razu zauważysz, jak Twoi pracownicy zyskują nowe siły, są bardziej zaangażowani, a ich działania zaczynają przynosić jeszcze lepsze efekty.

Oferta produktów ergonomicznych Fellowes jest bardzo szeroka, obejmuje m.in.: podnóżki, podpórki pod plecy, podstawy pod monitor i podstawy na laptop, ramiona pod monitor, podkładki pod mysz i nadgarstki, stanowiska SitStand -które zachęcają użytkownika do ograniczenia pracy w trybie siedzącym, biurka z regulowaną wysokością.

Promocja Fellowes Cashback

Zamów wybrane modele rozwiązań Fellowes, a potem zarejestruj ich zakup na stronie www.fellowes-promotion.com, aby otrzymać zwrot części ceny zakupu. Oferta obowiązuje przy zakupie od 1.09 do 29.12.2021. Szczegółowe warunki promocji dostępne na stronie www.fellowes-promotion.com lub fellowes.pl/poczuj-satysfakcje/ergonomia

 

Kup produkty ergonomiczne i skorzystaj trzykrotnie:

  1. Kup produkty w naszym sklepie Origo z promocyjnymi rabatami.
  2. Zarejestruj zakup na stronie fellowes-promotion.com lub przez odnośnik: fellowes.pl/poczuj-satysfakcje/ergonomia aby otrzymać do 20% zwrotu ceny zakupu.
  3. Ciesz się wygodą pracy z produktami ergonomicznymi, poczuj komfort pracy, poczuj Satysfakcję w pracy !

 

Produkty objęte promocją Cashback zobacz tutaj: