Porady

Najlepsze niszczarki do biura Top 10

Niszczarka ranking niszczarek najlepsze niszczarki do biura

Najlepsze niszczarki do biura. Niszczarki do dokumentów polecane przez naszych Klientów oraz nasze rekomendacje.

Ilość modeli niszczarek dostępnych na rynku jest imponująca. Pozwala to dobrać urządzenie do potrzeb każdego użytkownika.  Przy wyborze urządzenia najistotniejsze jest określenie:
– wydajności urządzenia – jakie ilości dokumentów będziemy niszczyć dziennie, tygodniowo, miesięcznie. Czy będzie to niszczarka do domu, czy osobista niszczarka do biura, czy urządzenie, z którego będzie korzystało kilka osób, a może cały dział w firmie?
– stopnia tajności niszczonych dokumentów – Stopień tajności dokumentów określa norma DIN 66399 klasyfikując stopnie bezpieczeństwa niszczonego papieru na grupy od P1 do P7.  Podstawowa potrzeba ochrony wewnętrzach danych pozwala na zastosowanie niszczarek w stopniu tajności od P-1 do P3, czyli w większości przypadków niszczarek tnących na paski. Niszczenie bardziej wrażliwych i poufnych danych, w tym osobowych wymaga zastosowania niszczarek tnących w systemie paskowo-odcinkowym, niszczarki tnące na ścinki w stopniu tajności od P-4. Wyższe stopnie tajności od P-5 nadają się do dokumentacji o kluczowym znaczeniu, typu raporty medyczne, dokumenty badawczo-rozwojowe, aż po dokumenty ściśle tajne w stopniu tajności P-6 i P7 dedykowane dla służb wywiadowczych i wojskowych.
– dodatkowych funkcji niszczarki, np. niszczenie nośników danych, takich jak płyty CD, dyskietki, USB; automatyczne niszczenie papieru z podajnika.

Przy wyborze niszczarki warto skorzystać z przyjaznych filtrów umieszczonych po lewej stronie w naszym sklepie:  https://origo.com.pl/kategoria-produktu/urzadzenia/niszczarki/

Można tam wybrać producenta niszczarki, stopień tajności – niszczenie na paski lub ścinki, wydajność urządzenia – liczbę jednorazowo niszczonych kartek oraz inne funkcje urządzenia.

Nie istnieje jedna niszczarka dla każdego, ale nasze doświadczenie pozwala nam wytypować modele, które sprawdzą się  u zdecydowanej większości użytkowników. Poniżej prezentujemy najpopularniejsze, najczęściej wybierane oraz rekomendowane modele niszczarek. Ranking niszczarek tworzymy wspólnie z naszymi Klientami i Partnerami Handlowymi.

W domu i małym biurze niszczarka do niszczenia bieżących dokumentów i korespondencji spełni oczekiwania m.in. niszczarka HSM Shredstar X8. Seria Shredstar obejmuje kilka modeli dedykowanych do domu i małego biura. Najbardziej zaawansowanym modelem z tej grupy jest Niszczarka HSM Shredstar X15 – rekomendowana do użytku przez grupę do 5 osób.

Niszczarka osobista do biura wygodna i wydajna to m.in. model Fellowes 75Cs

Jeśli szukasz niezawodnej, wydajnej osobistej niszczarki do biura, która będzie radziła sobie z większą ilością dokumentów, dodatkowo produkowanej w Europie, bezkonkurencyjne modele to Kobra +1SS4 ES – tnąca na paski 3,9mm i Kobra +1 CC4 ES – tnąca na ścinki.

Niszczarka do biura dla grupy ok. 5 osób, wydajna, tnąca na ścinki P-4, z możliwością niszczenia płyt CD i – co istotne dla większych urządzeń – z opieką serwisową w miejscu instalacji maszyny, to m.in. model HSM Securio B26 ścinki 4,5x30mm.

Niszczarka HSM Securio B32 ścinki 4,5x30mm z systemem automatycznego oliwienia dla grupy  od 5 do 8 pracowników, tnąca w stopniu tajności P-4, wydajna – niszcząca do 16 kartek jednocześnie, dzięki szczelinie podawczej 310mm, bez wysiłku niszczy arkusze w formacie A3. Bezpieczeństwo użytkowania i wygodną eksploatację zapewnia system automatycznego oliwienia.

-22%
Niszczarka Kobra +1
Zamknij

Niszczarka Kobra +1 SS4 ES

1 290,00 
Niszczarka Kobra +1 SS4 ES - Silna i niezawodna niszczarka przybiurkowa.  Niszczy do 17/19 kartek na paski 3,8mm. Niszczarka do dokumentów Kobra + 1 SS4 ES to idealne rozwiązanie do małego i średniego biura. Europejska produkcja.
-22%
Niszczarka Kobra +1
Zamknij

Niszczarka Kobra +1 CC4 ES

1 390,00 
Niszczy do 12/14 kartek na ścinki P4. Silna i niezawodna niszczarka przybiurkowa. Europejska produkcja.
-20%
hsm shredstar x8
Zamknij

Niszczarka HSM Shredstar X8

428,00 
Cicho pracująca niszczarka osobista. Niszczy do 8 kartek na ścinki P4.  Niszczy zarówno papier jak i płyty CD oraz karty plastikowe.
-20%
Niszczarka HSM Shredstar X15
Zamknij

Niszczarka HSM Shredstar X15

1 298,00 
Cicho pracująca i wydajna niszczarka przybiurkowa. Niszczy do 15 kartek na ścinki 4x37mm w stopniu tajności P-4. Niszczy płyty CD
-10%
Niszczarka HSM SECURIO B32 ścinki 4,5x30mm + system automatycznego oliwienia
Zamknij

Niszczarka HSM SECURIO B32 ścinki 4,5x30mm + system automatycznego oliwienia

5 036,00 
Niszczarka HSM SECURIO B32 ścinki 4,5x30mm + system automatycznego oliwienia. Najlepsze materiały oraz sprawdzona jakość. Niezawodny partner w dziedzinie bezpieczeństwa
-10%
niszczarka hsm securio b26
Zamknij

Niszczarka HSM SECURIO B26 ścinki 4,5x30mm

3 210,00 

Bezpieczeństwo danych na najwyższym poziomie. - cięcie na ścinki 4,5x30 mm - Wydajność cięcia (80g/m²) 14-16 arkuszy - Szerokość szczeliny podawczej: 310mm - Pojemność kosza 55 litrów - Materiały najwyższej jakości oraz marka „Made in Germany” gwarantują bezpieczeństwo i niezawodne użytkowanie przez wiele lat. 3 lata gwarancji.

-38%
Niszczarka Fellowes 75Cs
Zamknij

Niszczarka Fellowes 75Cs

958,64 
Bezpieczna dzięki specjalnemu czujnikowi SafeSense niszczarka przybiurkowa dla 1-3 osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *